so 1.
září
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ne 2.
září
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ST FJFI ČVUT Tralalalala
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
st 5.
září
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 7.
září
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
so 8.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3E (2HP)
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ST FJFI ČVUT Tralalalala
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
ne 9.
září
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 12.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
čt 13.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Mladší přípravka
H3J (1HP)
pá 14.
září
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 15.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
16:30
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Střešovice 1911
STR
-
ABC Braník fotbal, z. s. B
Braník B
BRN
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
1999 Praha
Mladší přípravka
H3E (2HP)
H3F 2010/11 (2HP)
ne 16.
září
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
16:30
SK Čechie Uhříněves, z.s.
Čechie Uhříněves
CUH
-
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Viktoria Štěrboholy
VST
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
út 18.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Pohár
POHÁR DOROST - 2.KOLO
st 19.
září
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 21.
září
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 22.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3E (2HP)
ST FJFI ČVUT Tralalalala
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 23.
září
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
st 26.
září
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 3.KOLO
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Mladší přípravka
H3J (1HP)
čt 27.
září
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 28.
září
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3E (2HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
so 29.
září
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ne 30.
září