so 1.
září
FK Loko Vltavín, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Točná, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ne 2.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
st 5.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 7.
září
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
G3J 2008/9 (1HP)
SK HAMR, z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
TJ AFK Slivenec, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 8.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
SK HAMR, z.s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
ne 9.
září
FK Loko Vltavín, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3L (1HP)
H3K (1HP)
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Točná, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
SK HAMR, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
út 11.
září
Akce klubu
Nábory dětí ročníky 2011, 2012, 2013, 2014
17:00
sportovní areál TJ AFK SLIVENEC, U sportoviště 54, Slivenec,Praha-5
st 12.
září
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
TJ AFK Slivenec, z.s.
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
čt 13.
září
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
pá 14.
září
SK HAMR, z.s.
FK Loko Vltavín, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
TJ AFK Slivenec, z.s.
so 15.
září
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
FK Loko Vltavín, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota Točná, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK HAMR, z.s.
ne 16.
září
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
SK HAMR, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
út 18.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Pohár
POHÁR DOROST - 2.KOLO
FK Loko Vltavín, z.s.
Pohár
POHÁR DOROST - 2.KOLO
st 19.
září
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Pohár
POHÁR ŽÁCI - 2.KOLO
čt 20.
září
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
pá 21.
září
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
G3J 2008/9 (1HP)
SK HAMR, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
G3L 2009 (1HP)
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 22.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
FK Loko Vltavín, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3K (1HP)
H3L (1HP)
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Tělovýchovná jednota Točná, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 23.
září
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
SK HAMR, z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
út 25.
září
SK HAMR, z.s.
st 26.
září
SK HAMR, z.s.
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
čt 27.
září
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
G3H 2008/9 (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
SK HAMR, z.s.
TJ AFK Slivenec, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
pá 28.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Loko Vltavín, z.s.
so 29.
září
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ AFK Slivenec, z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 30.
září