so 1.
září
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
ne 2.
září
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Běchovičtí sršni z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
út 4.
září
Viktorka Žižkov
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
FK DUKLA Praha, spolek
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Pohár
POHÁR ŽÁCI - 1.KOLO
st 5.
září
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
čt 6.
září
FK DUKLA Praha, spolek
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
Viktorka Žižkov
Mladší přípravka
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Pohár
POHÁR DOROST - 1.KOLO
pá 7.
září
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Běchovičtí sršni z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
so 8.
září
Akce klubu
Turnaj na počest výročí 115. let založení klubu
09:30
Seifertova 2871/10, 130 00 Praha 3
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
13:00
FC Háje Jižní Město, z.s.
Háje Jižní Město
HAJ
-
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Slavoj Podolí
POD
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
FK DUKLA Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Viktorka Žižkov
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Běchovičtí sršni z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
ne 9.
září
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Běchovičtí sršni z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
15:15
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Slavoj Podolí
POD
-
FC Háje Jižní Město, z.s.
Háje Jižní Město
HAJ
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
po 10.
září
FK DUKLA Praha, spolek
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
út 11.
září
Akce klubu
Den budoucích nadějí
Tréninkové centrum Strahov, Vaníčkova 2464, Praha 6
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
st 12.
září
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3J (1HP)
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
čt 13.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK DUKLA Praha, spolek
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
pá 14.
září
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 15.
září
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
FK DUKLA Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
Viktorka Žižkov
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3I (1HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
09:00
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Sdružení AC Sparta Praha
SPA
-
ČAFC Praha z.s.
ČAFC
CAF
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Běchovičtí sršni z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
ne 16.
září
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
16:30
Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE
Sokol Písnice
PSN
-
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Spoje
SPJ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Běchovičtí sršni z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
út 18.
září
FK DUKLA Praha, spolek
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Pohár
POHÁR DOROST - 2.KOLO
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Pohár
POHÁR DOROST - 2.KOLO
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Pohár
POHÁR DOROST - 2.KOLO
st 19.
září
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Pohár
POHÁR ŽÁCI - 2.KOLO
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Pohár
POHÁR ŽÁCI - 2.KOLO
čt 20.
září
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 21.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 22.
září
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Běchovičtí sršni z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
FK DUKLA Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
H3I (1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
H3J (1HP)
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
ne 23.
září
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Viktorka Žižkov
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Běchovičtí sršni z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
FK DUKLA Praha, spolek
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
st 26.
září
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
čt 27.
září
Běchovičtí sršni z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 1HP)
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3J (1HP)
pá 28.
září
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
10:30
TJ Sokol Stodůlky z.s. B
Sokol Stodůlky B
STO
-
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. B
Slavoj Podolí B
POD
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
11:00
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Sokol Benice
BNC
-
Tělovýchovná jednota Spoje Praha B
Spoje B
SPJ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
FK DUKLA Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
Viktorka Žižkov
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
Běchovičtí sršni z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
so 29.
září
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
ne 30.
září