po 1.
října
Sportovní klub Modřany, z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
čt 4.
října
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
pá 5.
října
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
H3I (1HP)
so 6.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
SK Junior Praha 1960, z.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 7.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
SK Junior Praha 1960, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
SK Horní Měcholupy
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 11.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
pá 12.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 13.
října
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 14.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
SK Junior Praha 1960, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
SK Horní Měcholupy
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
čt 18.
října
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
pá 19.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
H3I (1HP)
so 20.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 21.
října
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
SK Junior Praha 1960, z.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Horní Měcholupy
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
st 24.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3J (1HP)
čt 25.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 26.
října
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
SK Junior Praha 1960, z.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
so 27.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Horní Měcholupy
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 28.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Junior Praha 1960, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
út 30.
října