po 1.
října
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
st 3.
října
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
pá 5.
října
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
so 6.
října
SK Hostivař
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší přípravka
H3L (1HP)
ne 7.
října
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3E (2HP)
SK Hostivař
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
PARTISAN PRAGUE F.C.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
st 10.
října
SK Hostivař
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 12.
října
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
1. FC BARRANDOV z. s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
SK Hostivař
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
so 13.
října
SK Hostivař
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
G3I 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 1HP)
PARTISAN PRAGUE F.C.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3E (2HP)
ne 14.
října
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
G3F 2008/9 (2HP)
SK Hostivař
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3L (1HP)
pá 19.
října
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
SK Hostivař
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
so 20.
října
SK Hostivař
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší přípravka
H3L (1HP)
ne 21.
října
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
SK Hostivař
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
PARTISAN PRAGUE F.C.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
po 22.
října
SK Hostivař
Mladší přípravka
H3G (2HP)
út 23.
října
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
čt 25.
října
1. FC BARRANDOV z. s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
SK Hostivař
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 26.
října
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Hostivař
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší přípravka
H3L (1HP)
so 27.
října
SK Hostivař
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 1HP)
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 28.
října
SK Hostivař
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
PARTISAN PRAGUE F.C.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
st 31.
října