po 1.
října
Sportovní klub Modřany, z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
út 2.
října
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 5.
října
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Tělovýchovná jednota PRAGA
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 6.
října
Tělovýchovná jednota PRAGA
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
09:00
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
FA Alexe Zbura
FAZ
-
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Sokol Stodůlky
STO
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
ne 7.
října
Tělovýchovná jednota PRAGA
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK NUSLE z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
pá 12.
října
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Tělovýchovná jednota PRAGA
Mladší přípravka
H3E (2HP)
so 13.
října
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota PRAGA
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 14.
října
Tělovýchovná jednota PRAGA
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
SK NUSLE z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 19.
října
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 20.
října
Tělovýchovná jednota PRAGA
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
09:00
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
FA Alexe Zbura
FAZ
-
Viktorka Žižkov C
Viktorka Žižkov C
ZIZ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
ne 21.
října
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota PRAGA
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
G3I 2008/9 (1HP)
SK NUSLE z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
út 23.
října
Tělovýchovná jednota PRAGA
Mladší přípravka
H3E (2HP)
čt 25.
října
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
pá 26.
října
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 27.
října
Tělovýchovná jednota PRAGA
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
G3K 2008 (1HP)
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK NUSLE z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 28.
října
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK NUSLE z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota PRAGA
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
út 30.
října
Tělovýchovná jednota PRAGA
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
17:00
ABC Braník fotbal, z. s.
Braník
BRN
-
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Motorlet Praha
MTR