st 3.
října
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
čt 4.
října
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
pá 5.
října
TJ ČZU Praha z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Slovan Kunratice z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 6.
října
Sportovní klub Zbraslav, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
SK Slovan Kunratice z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší přípravka
H3L (1HP)
ne 7.
října
SK Slovan Kunratice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Sportovní klub Zbraslav, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
pá 12.
října
1. FC BARRANDOV z. s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
so 13.
října
SK Slovan Kunratice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Sportovní klub Zbraslav, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
ne 14.
října
Sportovní klub Zbraslav, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
TJ ČZU Praha z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
SK Slovan Kunratice z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3L (1HP)
čt 18.
října
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
pá 19.
října
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Slovan Kunratice z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
so 20.
října
Sportovní klub Zbraslav, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
SK Slovan Kunratice z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sokol Dolní Počernice z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší přípravka
H3L (1HP)
ne 21.
října
SK Slovan Kunratice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3I (1HP)
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
TJ ČZU Praha z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Sportovní klub Zbraslav, z.s.
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
po 22.
října
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
čt 25.
října
Sokol Dolní Počernice z.s.
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
1. FC BARRANDOV z. s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
pá 26.
října
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší přípravka
H3L (1HP)
so 27.
října
Sportovní klub Zbraslav, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
SK Slovan Kunratice z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3I (1HP)
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 28.
října