po 1.
října
Sportovní klub Modřany, z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
ČAFC Praha z.s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
út 2.
října
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
ČAFC Praha z.s.
Mladší přípravka
H3J (1HP)
st 3.
října
ČAFC Praha z.s.
pá 5.
října
ČAFC Praha z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3I (1HP)
so 6.
října
SK Hostivař
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
ČAFC Praha z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Prague Raptors Football Club, z. s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ne 7.
října
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3K (1HP)
SK Hostivař
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
ČAFC Praha z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
G3L 2009 (1HP)
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
SK NUSLE z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
FK Slavoj Koloděje, z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
po 8.
října
ČAFC Praha z.s.
st 10.
října
SK Hostivař
Mladší přípravka
H3G (2HP)
ČAFC Praha z.s.
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 12.
října
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
TJ AFK Slivenec, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
SK Hostivař
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
so 13.
října
ČAFC Praha z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
G3J 2008/9 (1HP)
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
H3K (1HP)
H3H 1HP)
SK Hostivař
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
G3I 2008/9 (1HP)
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Slavoj Koloděje, z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
ne 14.
října
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
15:30
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Čechie Dubeč
DUB
-
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Spoje
SPJ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Hostivař
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
SK NUSLE z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Prague Raptors Football Club, z. s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ČAFC Praha z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3I (1HP)
FK Slavoj Koloděje, z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 18.
října
ČAFC Praha z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
pá 19.
října
SK Hostivař
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
ČAFC Praha z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
so 20.
října
ČAFC Praha z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
H3J (1HP)
H3K (1HP)
SK Hostivař
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
11:00
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Spoje
SPJ
-
Fotbalový klub Újezd nad Lesy B
Újezd nad Lesy B
UNL
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Prague Raptors Football Club, z. s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
FK Slavoj Koloděje, z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 21.
října
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
SK Hostivař
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
ČAFC Praha z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
G3K 2008 (1HP)
SK NUSLE z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
FK Slavoj Koloděje, z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
po 22.
října
SK Hostivař
Mladší přípravka
H3G (2HP)
ČAFC Praha z.s.
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
čt 25.
října
SK Hostivař
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 26.
října
ČAFC Praha z.s.
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
SK Hostivař
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
TJ AFK Slivenec, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 27.
října
ČAFC Praha z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
H3J (1HP)
H3I (1HP)
H3H 1HP)
SK Hostivař
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3K (1HP)
FK Slavoj Koloděje, z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK NUSLE z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
TJ AFK Slivenec, z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 28.
října
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
ČAFC Praha z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Hostivař
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK NUSLE z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Prague Raptors Football Club, z. s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
út 30.
října
Sportovní klub Modřany, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
st 31.
října