po 1.
října
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
út 2.
října
FK DUKLA Praha, spolek
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
st 3.
října
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 5.
října
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
so 6.
října
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3E (2HP)
Fotbalová akademie Praha z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
FK DUKLA Praha, spolek
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
ne 7.
října
PARTISAN PRAGUE F.C.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
SK NUSLE z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
FK DUKLA Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
út 9.
října
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
čt 11.
října
FK DUKLA Praha, spolek
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 12.
října
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
so 13.
října
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3E (2HP)
PARTISAN PRAGUE F.C.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
FK DUKLA Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Mladší přípravka
H3H 1HP)
ne 14.
října
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Fotbalová akademie Praha z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
SK NUSLE z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
FK DUKLA Praha, spolek
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
po 15.
října
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Mladší přípravka
H3J (1HP)
st 17.
října
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK DUKLA Praha, spolek
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
pá 19.
října
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Mladší přípravka
H3H 1HP)
so 20.
října
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3E (2HP)
FK DUKLA Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
ne 21.
října
PARTISAN PRAGUE F.C.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK NUSLE z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalová akademie Praha z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
út 23.
října
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
st 24.
října
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Mladší přípravka
H3J (1HP)
čt 25.
října
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 26.
října
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 27.
října
Fotbalová akademie Praha z.s.
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
FK DUKLA Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
SK NUSLE z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
ne 28.
října
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
PARTISAN PRAGUE F.C.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Fotbalová akademie Praha z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
SK NUSLE z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
út 30.
října
Fotbalová akademie Praha z.s.
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
1999 Praha
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
st 31.
října