po 1.
října
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Sportovní klub Modřany, z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
ČAFC Praha z.s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
út 2.
října
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
ČAFC Praha z.s.
Mladší přípravka
H3J (1HP)
st 3.
října
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ČAFC Praha z.s.
čt 4.
října
A.F.K. Olympia Šeberov
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
pá 5.
října
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
ČAFC Praha z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3I (1HP)
so 6.
října
ČAFC Praha z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalová akademie Praha z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Točná, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3E (2HP)
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
ne 7.
října
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
ČAFC Praha z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
G3L 2009 (1HP)
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3L (1HP)
A.F.K. Olympia Šeberov
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
po 8.
října
ČAFC Praha z.s.
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
st 10.
října
ČAFC Praha z.s.
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 12.
října
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Mladší přípravka
H3E (2HP)
so 13.
října
ČAFC Praha z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
G3J 2008/9 (1HP)
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
H3K (1HP)
H3H 1HP)
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Tělovýchovná jednota Točná, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
ne 14.
října
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
G3F 2008/9 (2HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
15:30
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Čechie Dubeč
DUB
-
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Spoje
SPJ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalová akademie Praha z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
A.F.K. Olympia Šeberov
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ČAFC Praha z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
st 17.
října
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 18.
října
ČAFC Praha z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
pá 19.
října
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
ČAFC Praha z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
so 20.
října
ČAFC Praha z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
H3J (1HP)
H3K (1HP)
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
11:00
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Spoje
SPJ
-
Fotbalový klub Újezd nad Lesy B
Újezd nad Lesy B
UNL
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
ne 21.
října
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ČAFC Praha z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
G3K 2008 (1HP)
Fotbalová akademie Praha z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
A.F.K. Olympia Šeberov
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Točná, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Mladší přípravka
H3L (1HP)
po 22.
října
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ČAFC Praha z.s.
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
út 23.
října
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
st 24.
října
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 25.
října
A.F.K. Olympia Šeberov
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 26.
října
ČAFC Praha z.s.
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 27.
října
ČAFC Praha z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
H3J (1HP)
H3I (1HP)
H3H 1HP)
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
A.F.K. Olympia Šeberov
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Točná, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalová akademie Praha z.s.
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3J (1HP)
ne 28.
října
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ČAFC Praha z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalová akademie Praha z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
út 30.
října
Fotbalová akademie Praha z.s.
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
17:00
ABC Braník fotbal, z. s.
Braník
BRN
-
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Motorlet Praha
MTR
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Modřany, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
st 31.
října