út 2.
října
FK Union Strašnice z.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK DUKLA Praha, spolek
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3J (1HP)
čt 4.
října
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
pá 5.
října
SK Slovan Kunratice z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Union Strašnice z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
so 6.
října
FK Union Strašnice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Sokol Kolovraty
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3E (2HP)
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
Fotbalová akademie Praha z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
FK DUKLA Praha, spolek
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
SK Slovan Kunratice z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 7.
října
SK Slovan Kunratice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
FK Union Strašnice z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Sokol Kolovraty
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
FK DUKLA Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
út 9.
října
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3J 2008/9 (1HP)
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
čt 11.
října
FK DUKLA Praha, spolek
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
pá 12.
října
FK Union Strašnice z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
so 13.
října
FK Union Strašnice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3E (2HP)
SK Slovan Kunratice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Sokol Kolovraty
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
FK DUKLA Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3J (1HP)
ne 14.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalová akademie Praha z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sokol Kolovraty
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Slovan Kunratice z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
FK Union Strašnice z.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK DUKLA Praha, spolek
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
st 17.
října
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
FK DUKLA Praha, spolek
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
FK Řeporyje, z.s.
pá 19.
října
SK Slovan Kunratice z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
FK Union Strašnice z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
so 20.
října
FK Union Strašnice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sokol Kolovraty
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3E (2HP)
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
SK Slovan Kunratice z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK DUKLA Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3J (1HP)
ne 21.
října
SK Slovan Kunratice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3I (1HP)
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalová akademie Praha z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
FK Union Strašnice z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
G3K 2008 (1HP)
Sokol Kolovraty
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
st 24.
října
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 25.
října
FK Řeporyje, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 26.
října
FK Union Strašnice z.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 27.
října
FK Union Strašnice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Sokol Kolovraty
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3E (2HP)
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
Fotbalová akademie Praha z.s.
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
FK DUKLA Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
SK Slovan Kunratice z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3J (1HP)
ne 28.
října
SK Slovan Kunratice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalová akademie Praha z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Sokol Kolovraty
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
út 30.
října
Fotbalová akademie Praha z.s.
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
1999 Praha
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
st 31.
října