po 1.
října
TJ Sokol Královice, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
út 2.
října
TJ Sokol Královice, z.s.
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
st 3.
října
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
čt 4.
října
TJ Sokol Královice, z.s.
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 6.
října
TJ Sokol Královice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
ne 7.
října
SK Sparta Krč
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mezinárodní Svaz Mládeže
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
po 8.
října
TJ Sokol Královice, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
út 9.
října
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
čt 11.
října
TJ Sokol Královice, z.s.
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 12.
října
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 13.
října
TJ Sokol Královice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Mezinárodní Svaz Mládeže
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Sparta Krč
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
ne 14.
října
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
po 15.
října
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
TJ Sokol Královice, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
čt 18.
října
TJ Sokol Královice, z.s.
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 20.
října
TJ Sokol Královice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mezinárodní Svaz Mládeže
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
H3K (1HP)
ne 21.
října
SK Sparta Krč
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
po 22.
října
TJ Sokol Královice, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
st 24.
října
TJ Sokol Královice, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
čt 25.
října
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 26.
října
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 27.
října
TJ Sokol Královice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Mladší přípravka
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
ne 28.
října
SK Sparta Krč
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mezinárodní Svaz Mládeže
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
út 30.
října