po 1.
října
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
út 2.
října
Spartak Kbely z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
st 3.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Spartak Kbely z.s.
pá 5.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Spartak Kbely z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 6.
října
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
AFK SLAVIA MALEŠICE z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Spartak Kbely z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
ne 7.
října
Mezinárodní Svaz Mládeže
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Spartak Kbely z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
SK ADVOKÁT PRAHA o.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
AFK SLAVIA MALEŠICE z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3L (1HP)
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
po 8.
října
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
st 10.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Mladší přípravka
H3G (2HP)
čt 11.
října
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
pá 12.
října
Spartak Kbely z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
so 13.
října
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
10:15
Tělovýchovná jednota Březiněves
Březiněves
BRZ
-
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Viktoria Štěrboholy
VST
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Spartak Kbely z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3H 1HP)
H3J (1HP)
Mezinárodní Svaz Mládeže
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
AFK SLAVIA MALEŠICE z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
ne 14.
října
AFK SLAVIA MALEŠICE z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Spartak Kbely z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Mladší přípravka
H3J (1HP)
po 15.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Mladší přípravka
H3J (1HP)
čt 18.
října
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
pá 19.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 20.
října
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AFK SLAVIA MALEŠICE z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Spartak Kbely z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
15:30
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Slavoj Suchdol
SUC
-
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Sokol Lochkov
LCH
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mezinárodní Svaz Mládeže
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK ADVOKÁT PRAHA o.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
ne 21.
října
Spartak Kbely z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
AFK SLAVIA MALEŠICE z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3L (1HP)
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
po 22.
října
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
st 24.
října
Spartak Kbely z.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Mladší přípravka
H3G (2HP)
čt 25.
října
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Spartak Kbely z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
pá 26.
října
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Mladší přípravka
H3L (1HP)
so 27.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
10:30
FC Háje Jižní Město, z.s.
Háje Jižní Město
HAJ
-
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Viktoria Štěrboholy
VST
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
AFK SLAVIA MALEŠICE z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Spartak Kbely z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3J (1HP)
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Mladší přípravka
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
ne 28.
října
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mezinárodní Svaz Mládeže
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
SK ADVOKÁT PRAHA o.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
AFK SLAVIA MALEŠICE z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
út 30.
října
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
st 31.
října