po 1.
října
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Sportovní klub Modřany, z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
út 2.
října
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 3.
října
SK Ďáblice z.s.
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
čt 4.
října
AFK Union Žižkov
Mladší přípravka
H3I (1HP)
pá 5.
října
SK HAMR, z.s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
G3K 2008 (1HP)
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 6.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
SK Ďáblice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
G3E 2008/9 (2HP)
AFK Union Žižkov
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší přípravka
H3L (1HP)
ne 7.
října
SK Ďáblice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
16:00
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
AVIA Čakovice
CKV
-
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Zličín
ZLI
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ST FJFI ČVUT Tralalalala
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
AFK Union Žižkov
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
po 8.
října
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
st 10.
října
SK Ďáblice z.s.
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
čt 11.
října
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 12.
října
1. FC BARRANDOV z. s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
SK HAMR, z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
so 13.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
SK Ďáblice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
H3E (2HP)
AFK Union Žižkov
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK HAMR, z.s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
ne 14.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
ST FJFI ČVUT Tralalalala
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Ďáblice z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
AFK Union Žižkov
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
H3J (1HP)
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3L (1HP)
SK HAMR, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
čt 18.
října
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
AFK Union Žižkov
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
pá 19.
října
SK HAMR, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
AFK Union Žižkov
Mladší přípravka
H3I (1HP)
so 20.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
10:15
FK Dukla Jižní Město z.s.
Dukla Jižní Město
DJM
-
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Slavoj Podolí
POD
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
SK Ďáblice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
ST FJFI ČVUT Tralalalala
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
AFK Union Žižkov
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK HAMR, z.s.
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší přípravka
H3L (1HP)
ne 21.
října
SK Ďáblice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3E (2HP)
H3J (1HP)
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3L 2009 (1HP)
AFK Union Žižkov
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
SK HAMR, z.s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
út 23.
října
SK Ďáblice z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AFK Union Žižkov
SK HAMR, z.s.
st 24.
října
SK Ďáblice z.s.
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
čt 25.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
SK Ďáblice z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
1. FC BARRANDOV z. s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
AFK Union Žižkov
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 26.
října
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
SK HAMR, z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší přípravka
H3L (1HP)
so 27.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Ďáblice z.s.
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3E (2HP)
H3J (1HP)
AFK Union Žižkov
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 28.
října
SK Ďáblice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
14:30
Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s.
Slovan Bohnice
BHN
-
SK Ďáblice z.s.
Ďáblice
DAB
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
AFK Union Žižkov
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
ST FJFI ČVUT Tralalalala
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
út 30.
října
Sportovní klub Modřany, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
st 31.
října