út 2.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Spartak Kbely z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
st 3.
října
Spartak Kbely z.s.
pá 5.
října
SK HAMR, z.s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
G3K 2008 (1HP)
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Spartak Kbely z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
so 6.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Spartak Kbely z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 7.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Spartak Kbely z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
SK Horní Měcholupy
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 10.
října
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 12.
října
Spartak Kbely z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
SK HAMR, z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
so 13.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Spartak Kbely z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3H 1HP)
H3J (1HP)
SK HAMR, z.s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
ne 14.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Spartak Kbely z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
SK Horní Měcholupy
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK HAMR, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
pá 19.
října
SK HAMR, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
so 20.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
10:15
FK Dukla Jižní Město z.s.
Dukla Jižní Město
DJM
-
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Slavoj Podolí
POD
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Spartak Kbely z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK HAMR, z.s.
ne 21.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3L 2009 (1HP)
Spartak Kbely z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Horní Měcholupy
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK HAMR, z.s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
út 23.
října
SK HAMR, z.s.
st 24.
října
Spartak Kbely z.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 25.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Spartak Kbely z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
pá 26.
října
SK HAMR, z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
so 27.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Spartak Kbely z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3J (1HP)
SK Horní Měcholupy
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 28.
října