út 2.
října
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
pá 5.
října
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
so 6.
října
SK Hostivař
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
FC Přední Kopanina
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 7.
října
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FC Přední Kopanina
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
SK Hostivař
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
st 10.
října
SK Hostivař
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 12.
října
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
SK Hostivař
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
so 13.
října
SK Hostivař
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
G3I 2008/9 (1HP)
FC Přední Kopanina
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 1HP)
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
ne 14.
října
FC Přední Kopanina
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
15:30
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Čechie Dubeč
DUB
-
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Spoje
SPJ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Hostivař
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
čt 18.
října
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 19.
října
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
SK Hostivař
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
so 20.
října
SK Hostivař
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
FC Přední Kopanina
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
11:00
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Spoje
SPJ
-
Fotbalový klub Újezd nad Lesy B
Újezd nad Lesy B
UNL
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3J (1HP)
ne 21.
října
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
FC Přední Kopanina
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
SK Hostivař
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
po 22.
října
SK Hostivař
Mladší přípravka
H3G (2HP)
út 23.
října
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
čt 25.
října
FC Přední Kopanina
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
SK Hostivař
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 26.
října
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
SK Hostivař
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
so 27.
října
FC Přední Kopanina
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
SK Hostivař
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 1HP)
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3J (1HP)
ne 28.
října
FC Přední Kopanina
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
SK Hostivař
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 31.
října