út 30.
října
Fotbalová akademie Praha z.s.
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
FK Dukla Jižní Město z.s.
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
st 31.
října
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
SK Hostivař
Mladší přípravka
H3G (2HP)
čt 1.
listopadu
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Mladší přípravka
H3L (1HP)
pá 2.
listopadu
SK Hostivař
so 3.
listopadu
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
SK Hostivař
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Dukla Jižní Město z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
08:30
FK Dukla Jižní Město z.s.
Dukla Jižní Město
DJM
-
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Xaverov
XAV
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A.F.K. Olympia Šeberov
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Fotbalová akademie Praha z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
FK Sparta Košíře, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 1HP)
08:30
CU Bohemians Praha, z.s.
Bohemians Praha
CUB
-
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Dolní Chabry
DCH
H3F 2010/11 (2HP)
ne 4.
listopadu