pá 2.
listopadu
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
SK Junior Praha 1960, z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
so 3.
listopadu
FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
AFK SLAVIA MALEŠICE z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Junior Praha 1960, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
ne 4.
listopadu
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
TJ ČZU Praha z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AFK SLAVIA MALEŠICE z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Ambassadors FC Praha
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
so 10.
listopadu
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
AFK SLAVIA MALEŠICE z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
TJ ČZU Praha z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Ambassadors FC Praha
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Junior Praha 1960, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
ne 11.
listopadu
FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
AFK SLAVIA MALEŠICE z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 16.
listopadu
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 17.
listopadu
FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
AFK SLAVIA MALEŠICE z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
ne 18.
listopadu