čt 1.
listopadu
SK Aritma Praha, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
FK DUKLA Praha, spolek
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
pá 2.
listopadu
TJ Sokol Řepy, z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
SK Aritma Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 3.
listopadu
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3E (2HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3L (1HP)
TJ Sokol Řepy, z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A.F.K. Olympia Šeberov
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
FK DUKLA Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
SK Aritma Praha, z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
ne 4.
listopadu
SK Aritma Praha, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
TJ Sokol Řepy, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Ambassadors FC Praha
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A.F.K. Olympia Šeberov
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
út 6.
listopadu
FK DUKLA Praha, spolek
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
pá 9.
listopadu
SK Aritma Praha, z.s.
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 10.
listopadu
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
TJ Sokol Řepy, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Ambassadors FC Praha
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Aritma Praha, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
A.F.K. Olympia Šeberov
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
FK DUKLA Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
ne 11.
listopadu
SK Aritma Praha, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
TJ Sokol Řepy, z.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK DUKLA Praha, spolek
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
čt 15.
listopadu
A.F.K. Olympia Šeberov
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
SK Aritma Praha, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
pá 16.
listopadu
SK Aritma Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 17.
listopadu
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Aritma Praha, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
TJ Sokol Řepy, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
FK DUKLA Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 18.
listopadu