čt 1.
listopadu
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
Spartak Kbely z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
pá 2.
listopadu
FK Union Strašnice z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
so 3.
listopadu
FC Slavoj Vyšehrad, a.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
FK Union Strašnice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Spartak Kbely z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3H 1HP)
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3H 2008/9 (1HP)
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
ne 4.
listopadu
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Spartak Kbely z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Ambassadors FC Praha
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 9.
listopadu
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 10.
listopadu
FK Union Strašnice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
Spartak Kbely z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3H 1HP)
H3J (1HP)
Ambassadors FC Praha
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
10:00
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Motorlet Praha
MTR
-
ABC Braník fotbal, z. s.
Braník
BRN
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
ne 11.
listopadu
FC Slavoj Vyšehrad, a.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
14:00
FC Háje Jižní Město, z.s. B
Háje Jižní Město B
HAJ
-
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Spoje
SPJ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Spartak Kbely z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Union Strašnice z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
st 14.
listopadu
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Spartak Kbely z.s.
Mladší přípravka
H3J (1HP)
čt 15.
listopadu
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
pá 16.
listopadu
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 17.
listopadu
FC Slavoj Vyšehrad, a.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
FK Union Strašnice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Spartak Kbely z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
ne 18.
listopadu