pá 2.
listopadu
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
SK Junior Praha 1960, z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
so 3.
listopadu
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3E (2HP)
SK Junior Praha 1960, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
ne 4.
listopadu
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
ST FJFI ČVUT Tralalalala
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
st 7.
listopadu
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
so 10.
listopadu
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ST FJFI ČVUT Tralalalala
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Junior Praha 1960, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
ne 11.
listopadu
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
so 17.
listopadu
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
ST FJFI ČVUT Tralalalala
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ne 18.
listopadu