pá 2.
listopadu
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Tělovýchovná jednota Ruzyně, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
SK Junior Praha 1960, z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
FC Háje Jižní Město, z.s.
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 3.
listopadu
FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
FC Přední Kopanina
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
FC Háje Jižní Město, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Fotbalová akademie Praha z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
SK Junior Praha 1960, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Sportovní klub Modřany, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Tělovýchovná jednota Ruzyně, z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3L (1HP)
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
ne 4.
listopadu
FC Háje Jižní Město, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FC Přední Kopanina
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Tělovýchovná jednota Ruzyně, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
st 7.
listopadu
Sportovní klub Modřany, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
čt 8.
listopadu
Sportovní klub Modřany, z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
so 10.
listopadu
FC Přední Kopanina
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
FC Háje Jižní Město, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3I 2008/9 (1HP)
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Junior Praha 1960, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Fotbalová akademie Praha z.s.
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
ne 11.
listopadu
FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
FC Přední Kopanina
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
FC Háje Jižní Město, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Tělovýchovná jednota Ruzyně, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
st 14.
listopadu
Fotbalová akademie Praha z.s.
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
pá 16.
listopadu
FC Háje Jižní Město, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 17.
listopadu
FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
FC Přední Kopanina
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
FC Háje Jižní Město, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Fotbalová akademie Praha z.s.
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
ne 18.
listopadu