pá 5.
dubna
FK Klánovice, z.s.
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
so 6.
dubna
FC Háje Jižní Město, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
10:15
Tělovýchovná jednota Březiněves
Březiněves
BRZ
-
FC Háje Jižní Město, z.s.
Háje Jižní Město
HAJ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Viktorka Žižkov
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
FK Klánovice, z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
SK HAMR, z.s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
FK Sparta Košíře, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
ne 7.
dubna
FK Klánovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
FK Sparta Košíře, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Ambassadors FC Praha
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
FK Slavoj Koloděje, z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FC Háje Jižní Město, z.s.
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK HAMR, z.s.
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3I (1HP)
pá 12.
dubna
SK HAMR, z.s.
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
FK Klánovice, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 13.
dubna
FC Háje Jižní Město, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Klánovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Ambassadors FC Praha
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Prague Raptors Football Club, z. s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Viktorka Žižkov
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK HAMR, z.s.
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 14.
dubna
FC Háje Jižní Město, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
FK Sparta Košíře, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3K (1HP)
FK Slavoj Koloděje, z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Klánovice, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3I (1HP)
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
st 17.
dubna
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
pá 19.
dubna
FK Sparta Košíře, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
FK Slavoj Koloděje, z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Ambassadors FC Praha
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
so 20.
dubna
FC Háje Jižní Město, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ne 21.
dubna
FC Háje Jižní Město, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
FK Klánovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Prague Raptors Football Club, z. s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
čt 25.
dubna
Viktorka Žižkov
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
pá 26.
dubna
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
FK Klánovice, z.s.
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
SK HAMR, z.s.
so 27.
dubna
FC Háje Jižní Město, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
FK Klánovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Viktorka Žižkov
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Sparta Košíře, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
ne 28.
dubna
FC Háje Jižní Město, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
15:15
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Slavoj Podolí
POD
-
FC Háje Jižní Město, z.s. C
Háje Jižní Město C
HAJ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
FK Sparta Košíře, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Prague Raptors Football Club, z. s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
FK Slavoj Koloděje, z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Ambassadors FC Praha
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
FK Klánovice, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
SK HAMR, z.s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
G3K 2008 (1HP)
po 29.
dubna