st 1.
května
Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 1HP)
čt 2.
května
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3J (1HP)
pá 3.
května
SK Třeboradice z.s.
so 4.
května
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
FC Nebušice z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
H3K (1HP)
ne 5.
května
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
FC Nebušice z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ST FJFI ČVUT Tralalalala
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
st 8.
května
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3I (1HP)
čt 9.
května
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
so 11.
května
Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
FC Nebušice z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
ne 12.
května
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
ST FJFI ČVUT Tralalalala
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
H3K (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3J (1HP)
út 14.
května
FC Nebušice z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Modřany, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
st 15.
května
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
čt 16.
května
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
pá 17.
května
Sportovní klub Modřany, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 18.
května
Akce klubu
Oslavy 100 let SK Modřany
10:00
SK Modřany, Komořanská 47, Praha 4
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
FC Nebušice z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3I (1HP)
H3J (1HP)
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Mladší přípravka
H3K (1HP)
ne 19.
května
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
FC Nebušice z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ST FJFI ČVUT Tralalalala
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
čt 23.
května
FC Nebušice z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
pá 24.
května
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
so 25.
května
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
10:30
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Střešovice 1911
STR
-
Sportovní klub Modřany, z.s.
Modřany
MDR
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
FC Nebušice z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ne 26.
května
Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
FC Nebušice z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
ST FJFI ČVUT Tralalalala
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Modřany, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
H3K (1HP)
čt 30.
května
Sportovní klub Modřany, z.s.
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
pá 31.
května