so 1.
června
TJ ČZU Praha z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Viktorka Žižkov
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
ne 2.
června
Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
PARTISAN PRAGUE F.C.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
SK HAMR, z.s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Viktorka Žižkov
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
út 4.
června
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
st 5.
června
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
pá 7.
června
SK HAMR, z.s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
G3K 2008 (1HP)
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
Viktorka Žižkov
Mladší přípravka
H3I (1HP)
so 8.
června
Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Viktorka Žižkov
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK HAMR, z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 9.
června
TJ ČZU Praha z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
PARTISAN PRAGUE F.C.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
po 10.
června
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 12.
června
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
čt 13.
června
Viktorka Žižkov
Mladší přípravka
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
so 15.
června
Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
ne 16.
června