so 1.
června
FC Háje Jižní Město, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
13:00
FC Háje Jižní Město, z.s.
Háje Jižní Město
HAJ
-
FK Dukla Jižní Město z.s.
Dukla Jižní Město
DJM
G3I 2008/9 (1HP)
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
TJ ČZU Praha z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Horní Měcholupy
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 2.
června
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
FC Háje Jižní Město, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Mezinárodní Svaz Mládeže
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
út 4.
června
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 5.
června
FC Háje Jižní Město, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
čt 6.
června
Akce klubu
Fotbalový nábor
17:30
Sportovní areál K Jezeru, FC Háje JM
FC Háje Jižní Město, z.s.
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Mladší přípravka
H3L (1HP)
pá 7.
června
FC Háje Jižní Město, z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 8.
června
FC Háje Jižní Město, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
10:30
TJ Sokol Řepy, z.s.
Sokol Řepy
REP
-
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Sokol Bílá Hora
SBH
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 9.
června
TJ ČZU Praha z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FC Háje Jižní Město, z.s.
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
12:15
FC Háje Jižní Město, z.s.
Háje Jižní Město
HAJ
-
FK Dukla Jižní Město z.s.
Dukla Jižní Město
DJM
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
SK Horní Měcholupy
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
út 11.
června
FC Háje Jižní Město, z.s.
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
so 15.
června
FC Háje Jižní Město, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ne 16.
června