so 10.
srpna
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
10:15
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Slavoj Podolí
POD
-
FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s. B
Viktoria Žižkov B
ZIZ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Újezd Praha 4, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
ne 11.
srpna
SK Újezd Praha 4, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
so 17.
srpna
SK Újezd Praha 4, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
ne 18.
srpna
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
so 24.
srpna
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SK Újezd Praha 4, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
ne 25.
srpna
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
SK Újezd Praha 4, z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
st 28.
srpna
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 1.KOLO
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 1.KOLO
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 1.KOLO
SK Junior Praha 1960, z.s.
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 1.KOLO
pá 30.
srpna
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
so 31.
srpna