so 7.
března
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
TJ Sokol Cholupice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ne 8.
března
SK Uhelné sklady Praha
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
FK Admira Praha z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
so 14.
března
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
čt 19.
března
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 21.
března
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Uhelné sklady Praha
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Admira Praha z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK NUSLE z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
TJ Sokol Cholupice
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Viktorka Žižkov
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
ne 22.
března
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
TJ Sokol Cholupice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Viktorka Žižkov
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Uhelné sklady Praha
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 28.
března
FK Admira Praha z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
SK Uhelné sklady Praha
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
ne 29.
března