so 7.
března
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
ne 8.
března
Sokol Kolovraty
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
čt 19.
března
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 21.
března
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
SK Meteor Kačerov, z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sokol Kolovraty
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 22.
března
Sokol Kolovraty
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2011/12 (2HP)
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Football Club Prosex, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Meteor Kačerov, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 28.
března
Sokol Kolovraty
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Meteor Kačerov, z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
ne 29.
března