st 1.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
čt 2.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 3.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
so 4.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší přípravka
H3H 1HP)
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
09:00
ABC Braník fotbal, z. s.
Braník
BRN
-
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Střešovice 1911
STR
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Čechie Smíchov
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
09:00
ABC Braník fotbal, z. s.
Braník
BRN
-
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Střešovice 1911
STR
G3L 2009 (1HP)
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
10:45
ABC Braník fotbal, z. s.
Braník
BRN
-
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Střešovice 1911
STR
G3M 2009/10(1HP)
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2011/12 (2HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
ne 5.
dubna
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3L (1HP)
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
10:45
ABC Braník fotbal, z. s.
Braník
BRN
-
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Slavoj Vyšehrad
VYS
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 1HP)
Sportovní klub Čechie Smíchov
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
čt 9.
dubna
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
pá 10.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
10:15
ABC Braník fotbal, z. s.
Braník
BRN
-
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Střešovice 1911
STR
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
10:15
ABC Braník fotbal, z. s.
Braník
BRN
-
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Střešovice 1911
STR
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Sportovní klub Čechie Smíchov
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
so 11.
dubna
Sportovní klub Čechie Smíchov
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ne 12.
dubna
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
po 13.
dubna
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
st 15.
dubna
ABC Braník fotbal, z. s.
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 3.KOLO
SK Třeboradice z.s.
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 3.KOLO
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 3.KOLO
čt 16.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 17.
dubna
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ABC Braník fotbal, z. s.
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
so 18.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
H3G (2HP)
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Čechie Smíchov
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3M 2009/10(1HP)
G3L 2009 (1HP)
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2011/12 (2HP)
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
17:00
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Jižní Město Chodov
JMC
-
ČAFC Praha z.s. B
ČAFC B
CAF
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 19.
dubna
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Čechie Smíchov
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
út 21.
dubna
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Sportovní klub Čechie Smíchov
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
st 22.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Čechie Smíchov
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
17:00
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Libuš
LBS
-
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Střešovice 1911
STR
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
čt 23.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
pá 24.
dubna
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ABC Braník fotbal, z. s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Mladší přípravka
H3J (1HP)
so 25.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
10:30
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Střešovice 1911
STR
-
FC Nebušice z.s.
Sokol Nebušice
NEB
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
08:30
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Střešovice 1911
STR
-
FK Dukla Praha ženy, z.s.
Dukla ženy
DUZ
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Čechie Smíchov
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
ne 26.
dubna
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Čechie Smíchov
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 1HP)
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ABC Braník fotbal, z. s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3M 2009/10(1HP)
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3L (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
po 27.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
út 28.
dubna
Sportovní klub Čechie Smíchov
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
st 29.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Čechie Smíchov
Mladší přípravka
H3K (1HP)
čt 30.
dubna