st 2.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SK Aritma Praha, z.s.
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
čt 3.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3I 2012/13 (1HP)
pá 4.
září
SK Aritma Praha, z.s.
Starší přípravka
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3F 2010/11 (2HP)
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3K 2010(1HP)
G3M 2011(1HP)
G3H 2010/11 (1HP)
so 5.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
FC Nebušice z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Aritma Praha, z.s.
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
ne 6.
září
SK Aritma Praha, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2010/11 (1HP)
FC Nebušice z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
Mezinárodní Svaz Mládeže
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
TJ Slavoj Spořilov, z.s.
Muži
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3E 2013 (1HP)
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Mladší přípravka
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
út 8.
září
FC Nebušice z.s.
Mladší přípravka
H3F 2012/13 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Pohár
POHÁR ŽÁCI - 1.KOLO
st 9.
září
FC Nebušice z.s.
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
SK Aritma Praha, z.s.
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
Mezinárodní Svaz Mládeže
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
čt 10.
září
SK Aritma Praha, z.s.
Starší přípravka
G3I 2010/11 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3K 2010(1HP)
pá 11.
září
SK Aritma Praha, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
FC Nebušice z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
so 12.
září
Mezinárodní Svaz Mládeže
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3I 2012/13 (1HP)
TJ Slavoj Spořilov, z.s.
Muži
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
FC Nebušice z.s.
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3F 2010/11 (2HP)
Mladší přípravka
H3E 2013 (1HP)
ne 13.
září
FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SK Aritma Praha, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
FC Nebušice z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2012/13 (1HP)
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mezinárodní Svaz Mládeže
Muži
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Mladší přípravka
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
st 16.
září
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3E 2013 (1HP)
SK Aritma Praha, z.s.
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
čt 17.
září
FC Nebušice z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3I 2012/13 (1HP)
pá 18.
září
SK Aritma Praha, z.s.
Starší přípravka
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
so 19.
září
FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
FC Nebušice z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
Mladší přípravka
H3F 2012/13 (1HP)
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
15:15
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Sokol Benice
BNC
-
AFK SLAVIA MALEŠICE z.s.
Slavia Malešice
MAL
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mezinárodní Svaz Mládeže
Muži
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
SK Aritma Praha, z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2010(1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3F 2010/11 (2HP)
ne 20.
září
SK Aritma Praha, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3I 2010/11 (1HP)
Mladší přípravka
H3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Mezinárodní Svaz Mládeže
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3M 2011(1HP)
FC Nebušice z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
TJ Slavoj Spořilov, z.s.
Muži
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
út 22.
září
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
st 23.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
čt 24.
září
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3F 2010/11 (2HP)
SK Aritma Praha, z.s.
Starší přípravka
G3I 2010/11 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3K 2010(1HP)
pá 25.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3I 2012/13 (1HP)
SK Aritma Praha, z.s.
Starší přípravka
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
so 26.
září
FC Nebušice z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
Mladší přípravka
H3F 2012/13 (1HP)
SK Aritma Praha, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
Mezinárodní Svaz Mládeže
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3M 2011(1HP)
G3H 2010/11 (1HP)
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3E 2013 (1HP)
ne 27.
září
FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mezinárodní Svaz Mládeže
Muži
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
SK Aritma Praha, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
po 28.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší přípravka
G3M 2011(1HP)
SK Aritma Praha, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
FC Nebušice z.s.
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Mladší přípravka
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
st 30.
září