čt 1.
října
SK Slovan Kunratice z.s.
Starší přípravka
G3J 2010 (1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3E 2013 (1HP)
pá 2.
října
SK Slovan Kunratice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3H 2012/13 (1HP)
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3M 2011(1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
so 3.
října
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
09:00
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
FA Alexe Zbura
FAZ
-
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Sokol Stodůlky
STO
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2010(1HP)
Mladší přípravka
H3L 2012/13 (2HP)
H3K 2012/13 (2HP)
SK Slovan Kunratice z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3F 2010/11 (2HP)
Mladší přípravka
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Starší přípravka
G3F 2010/11 (2HP)
Mladší přípravka
H3L 2012/13 (2HP)
Fotbalová akademie Praha z.s.
Starší přípravka
G3F 2010/11 (2HP)
Mladší přípravka
H3J 2012/13 (1HP)
H3E 2013 (1HP)
ne 4.
října
SK Slovan Kunratice z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2010 (1HP)
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2010(1HP)
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3M 2011(1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3E 2013 (1HP)
po 5.
října
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
út 6.
října
SK Slovan Kunratice z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
st 7.
října
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 8.
října
Fotbalová akademie Praha z.s.
Starší přípravka
G3M 2011(1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3E 2013 (1HP)
pá 9.
října
Fotbalová akademie Praha z.s.
Starší přípravka
G3K 2010(1HP)
Mladší přípravka
H3E 2013 (1HP)
17:00
Fotbalová akademie Praha z.s.
FA Praha
FAP
-
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
AVIA Čakovice
CKV
H3J 2012/13 (1HP)
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Starší přípravka
G3K 2010(1HP)
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Starší přípravka
G3F 2010/11 (2HP)
SK Slovan Kunratice z.s.
Mladší přípravka
H3H 2012/13 (1HP)
so 10.
října
SK Slovan Kunratice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3J 2010 (1HP)
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3L 2012/13 (2HP)
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2010/11 (2HP)
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3M 2011(1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3F 2010/11 (2HP)
ne 11.
října
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3K 2012/13 (2HP)
SK Slovan Kunratice z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalová akademie Praha z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3L 2012/13 (2HP)
so 17.
října