ne 1.
května
SK Ďáblice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2011/12 (2HP)
FK Loko Praha, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2011/12 (1HP)
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3G 2011/12 (2HP)
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2011/12 (1HP)
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2011/12 (2HP)
ABC Braník fotbal, z. s.
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3C 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Mladší přípravka
H3G 2013/14 (1HP)
st 4.
května
FK Loko Praha, z.s.
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3C 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
SK Ďáblice z.s.
Muži nad 45 let
31 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - ČTVRTFINÁLE
čt 5.
května
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
FK Loko Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3F 2013/14 (1HP)
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži nad 45 let
30 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
pá 6.
května
FK Loko Praha, z.s.
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Starší přípravka
G3E 2011/12 (2HP)
Mladší přípravka
H3L 2013/14 (2HP)
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Mladší přípravka
H3I 2013/14 (1HP)
TJ AFK Slivenec, z.s.
Mladší přípravka
H3K 2013/14 (2HP)
H3L 2013/14 (2HP)
so 7.
května
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Ďáblice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
H3K 2013/14 (2HP)
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 2013/14 (1HP)
FK Loko Praha, z.s.
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3J 2011/12 (1HP)
ne 8.
května
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
FK Loko Praha, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2011/12 (2HP)
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
14:45
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Střešovice 1911
STR
-
ABC Braník fotbal, z. s.
Braník
BRN
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3G 2011/12 (2HP)
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3K 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3G 2013/14 (1HP)
SK Ďáblice z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2011/12 (2HP)
G3F 2011/12 (2HP)
TJ AFK Slivenec, z.s.
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Mladší přípravka
H3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2014 (2HP) - ŠMICROVA
út 10.
května
ABC Braník fotbal, z. s.
Starší přípravka
G3M 2011/12 (1HP)
st 11.
května
SK Ďáblice z.s.
Pohár
POHÁR DOROST - SEMIFINÁLE
POHÁR ŽÁCI - SEMIFINÁLE
čt 12.
května
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Starší přípravka
G3K 2011/12 (1HP)
SK Ďáblice z.s.
Muži nad 45 let
31 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
pá 13.
května
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Ďáblice z.s.
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ AFK Slivenec, z.s.
Starší přípravka
G3L 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3K 2013/14 (2HP)
FK Loko Praha, z.s.
Starší přípravka
G3J 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3F 2013/14 (1HP)
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Mladší přípravka
H3D 2014 (2HP) - ŠMICROVA
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži nad 45 let
30 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
so 14.
května
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší přípravka
G3H 2011/12 (1HP)
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3L 2013/14 (2HP)
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3L 2013/14 (2HP)
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Ďáblice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3F 2011/12 (2HP)
G3E 2011/12 (2HP)
Mladší přípravka
H3K 2013/14 (2HP)
H3E 2013/14 (1HP)
FK Loko Praha, z.s.
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Mladší přípravka
H3G 2013/14 (1HP)
ne 15.
května
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3G 2011/12 (2HP)
Mladší přípravka
H3I 2013/14 (1HP)
SK Ďáblice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Loko Praha, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2011/12 (2HP)
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
H3H 2013/14 (1HP)
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2011/12 (2HP)
ABC Braník fotbal, z. s.
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3C 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
po 16.
května
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Starší přípravka
G3K 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3G 2013/14 (1HP)
út 17.
května
FK Loko Praha, z.s.
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 18.
května
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ABC Braník fotbal, z. s.
Starší přípravka
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
SK Ďáblice z.s.
Muži nad 45 let
31 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - SEMIFINÁLE
čt 19.
května
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Mladší přípravka
H3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
pá 20.
května
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Ďáblice z.s.
Starší přípravka
G3F 2011/12 (2HP)
G3E 2011/12 (2HP)
ABC Braník fotbal, z. s.
Starší přípravka
G3M 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Muži nad 45 let
30 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Starší přípravka
G3E 2011/12 (2HP)
Mladší přípravka
H3L 2013/14 (2HP)
FK Loko Praha, z.s.
Starší přípravka
G3E 2011/12 (2HP)
TJ AFK Slivenec, z.s.
Mladší přípravka
H3L 2013/14 (2HP)
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Mladší přípravka
H3I 2013/14 (1HP)
so 21.
května
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
10:00
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Spoje
SPJ
-
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Dolní Chabry
DCH
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Ďáblice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3K 2013/14 (2HP)
H3E 2013/14 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 2013/14 (1HP)
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Loko Praha, z.s.
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
ABC Braník fotbal, z. s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ AFK Slivenec, z.s.
Mladší přípravka
H3K 2013/14 (2HP)
ne 22.
května
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2011/12 (1HP)
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
FK Loko Praha, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2013/14 (1HP)
SK Ďáblice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
G3C 2011 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2014 (2HP) - ŠMICROVA
út 24.
května
FK Loko Praha, z.s.
Starší přípravka
G3J 2011/12 (1HP)
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži nad 45 let
30 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
st 25.
května
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3L 2013/14 (2HP)
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
G3C 2011 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3H 2011/12 (1HP)
SK Ďáblice z.s.
Muži nad 45 let
31 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
Pohár
POHÁR ŽÁCI - FINÁLE
čt 26.
května
FK Loko Praha, z.s.
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
pá 27.
května
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
FK Loko Praha, z.s.
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2013/14 (1HP)
SK Ďáblice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 2013/14 (1HP)
TJ AFK Slivenec, z.s.
Mladší přípravka
H3K 2013/14 (2HP)
H3L 2013/14 (2HP)
so 28.
května
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3M 2011/12 (1HP)
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Ďáblice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Mladší přípravka
H3I 2013/14 (1HP)
ne 29.
května
SK Ďáblice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2011/12 (2HP)
G3E 2011/12 (2HP)
Mladší přípravka
H3K 2013/14 (2HP)
H3E 2013/14 (1HP)
FK Loko Praha, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3E 2011/12 (2HP)
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3G 2011/12 (2HP)
ABC Braník fotbal, z. s.
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2011/12 (2HP)
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Starší přípravka
G3K 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3G 2013/14 (1HP)
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Mladší přípravka
H3D 2014 (2HP) - ŠMICROVA
út 31.
května