pá 1.
dubna
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Mladší přípravka
H3F 2013/14 (1HP)
so 2.
dubna
SK Hostivař
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Sokol Lipence, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3K 2011/12 (1HP)
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Točná, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší přípravka
G3C 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3K 2013/14 (2HP)
ne 3.
dubna
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3L 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3L 2013/14 (2HP)
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 2013/14 (1HP)
H3E 2013/14 (1HP)
SK Hostivař
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Sokol Lipence, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3G 2013/14 (1HP)
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3D 2014 (2HP) - ŠMICROVA
H3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 6.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 7.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
pá 8.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Starší přípravka
G3M 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3F 2013/14 (1HP)
TJ AFK Slivenec, z.s.
Mladší přípravka
H3L 2013/14 (2HP)
so 9.
dubna
SK Hostivař
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3L 2011/12 (1HP)
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2011/12 (2HP)
Mladší přípravka
H3K 2013/14 (2HP)
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 2013/14 (1HP)
TJ Sokol Lipence, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3K 2013/14 (2HP)
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 10.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
TJ Sokol Lipence, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3K 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3G 2013/14 (1HP)
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2011/12 (2HP)
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Točná, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3K 2013/14 (2HP)
SK Hostivař
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
CU Bohemians Praha, z.s.
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3D 2014 (2HP) - ŠMICROVA
H3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
st 13.
dubna
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
SK Hostivař
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
FK Řeporyje, z.s.
Mladší přípravka
H3K 2013/14 (2HP)
čt 14.
dubna
TJ AFK Slivenec, z.s.
Mladší přípravka
H3K 2013/14 (2HP)
pá 15.
dubna
SK Hostivař
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší přípravka
G3M 2011/12 (1HP)
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
TJ Sokol Lipence, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
so 16.
dubna
Tělovýchovná jednota Točná, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
po 18.
dubna
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
TJ Sokol Lipence, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Hostivař
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Běchovice
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Starší přípravka
G3E 2011/12 (2HP)
út 19.
dubna
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
st 20.
dubna
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
SK Hostivař
Starší přípravka
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 3.KOLO
TJ Sokol Lipence, z.s.
Muži nad 45 let
32 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
FK Řeporyje, z.s.
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 3.KOLO
čt 21.
dubna
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
pá 22.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Starší přípravka
G3M 2011/12 (1HP)
G3E 2011/12 (2HP)
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
H3F 2013/14 (1HP)
TJ AFK Slivenec, z.s.
Mladší přípravka
H3L 2013/14 (2HP)
so 23.
dubna
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3L 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3K 2013/14 (2HP)
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2011/12 (2HP)
Mladší přípravka
H3K 2013/14 (2HP)
SK Hostivař
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Sokol Lipence, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3G 2013/14 (1HP)
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 2013/14 (1HP)
CU Bohemians Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3K 2013/14 (2HP)
H3D 2014 (2HP) - ŠMICROVA
H3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
ne 24.
dubna
SK Hostivař
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Točná, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
TJ Sokol Lipence, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3K 2011/12 (1HP)
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota Sokol Běchovice
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Muži
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 27.
dubna
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
TJ Sokol Lipence, z.s.
Muži nad 45 let
32 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
SK Hostivař
Pohár
POHÁR DOROST - ČTVRTFINÁLE
čt 28.
dubna
TJ Sokol Lipence, z.s.
Starší přípravka
G3K 2011/12 (1HP)
pá 29.
dubna
SK Hostivař
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
H3H 2013/14 (1HP)
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Starší přípravka
G3M 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
TJ AFK Slivenec, z.s.
Mladší přípravka
H3K 2013/14 (2HP)
so 30.
dubna