po 1.
dubna
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C3A 1.B TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
st 3.
dubna
Starší dorost
C3A 1.B TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
pá 5.
dubna
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3N 2015/16 (1HP)
so 6.
dubna
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
10:15
Tělovýchovná jednota Březiněves
Březiněves
BRZ
-
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Újezd nad Lesy
UNL
10:30
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
SK Union Vršovice
UNV
-
FC TEMPO PRAHA, z.s. "B"
Tempo "B"
TEM
Starší dorost
C3A 1.B TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
ne 7.
dubna
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
čt 11.
dubna
Starší přípravka
G3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
pá 12.
dubna
Starší přípravka
G3O 2013/14 (1HP)
so 13.
dubna
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
Mladší přípravka
H3N 2015/16 (1HP)
H3K 2015/16 (1HP)
ne 14.
dubna
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C3A 1.B TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2013/14 (2HP)
Mladší přípravka
H3K 2015/16 (1HP)
út 16.
dubna
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
pá 19.
dubna
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3G 2013/14 (2HP)
Mladší přípravka
H3N 2015/16 (1HP)
H3K 2015/16 (1HP)
so 20.
dubna
Muži
Starší dorost
C3A 1.B TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3G 2013/14 (2HP)
G3O 2013/14 (1HP)
G3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3K 2015/16 (1HP)
ne 21.
dubna
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2013/14 (2HP)
G3O 2013/14 (1HP)
G3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3K 2015/16 (1HP)
st 24.
dubna
Starší přípravka
G3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
G3O 2013/14 (1HP)
čt 25.
dubna
Starší přípravka
G3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
pá 26.
dubna
Starší přípravka
G3O 2013/14 (1HP)
G3G 2013/14 (2HP)
so 27.
dubna
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2013/14 (2HP)
Mladší přípravka
H3K 2015/16 (1HP)
ne 28.
dubna