po 1.
dubna
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1.A TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 3.
dubna
Pohár
POHÁR ŽÁCI - ČTVRTFINÁLE
čt 4.
dubna
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 5.
dubna
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
so 6.
dubna
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1.A TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 7.
dubna
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
út 9.
dubna
Pohár
POHÁR ŽÁCI - ČTVRTFINÁLE
st 10.
dubna
Pohár
pá 12.
dubna
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 13.
dubna
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1.A TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 14.
dubna
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
16:30
Sportovní klub Čechie Smíchov
Čechie Smíchov
CSM
-
TJ Sokol Lipence, z.s. "B"
Sokol Lipence "B"
LIP
16:30
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. "B"
Zlíchov "B"
ZLV
-
FC Nebušice z.s. "B"
Sokol Nebušice "B"
NEB
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1.A TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 19.
dubna
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
so 20.
dubna
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
14:00
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Slavoj Suchdol
SUC
-
Sportovní klub Zbraslav, z.s. "B"
Zbraslav "B"
ZBV
17:00
TJ AFK Slivenec, z.s. "B"
Slivenec "B"
SLV
-
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. "B"
Zlíchov "B"
ZLV
17:00
FC Nebušice z.s. "B"
Sokol Nebušice "B"
NEB
-
Sportovní klub Čechie Smíchov
Čechie Smíchov
CSM
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1.A TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 21.
dubna
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1.A TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 27.
dubna
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 28.
dubna