st 1.
května
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
15:00
Prague Raptors Football Club, z. s.
Prague Raptors
RAP
-
TJ Sokol Cholupice
Sokol Cholupice
CHO
Mladší přípravka
pá 3.
května
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší přípravka
H3N 2015/16 (1HP)
so 4.
května
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3N 2015/16 (1HP)
H3C 2015 (2HP) - ŠMICROVA
ne 5.
května
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
12:30
FK Loko Praha, z.s. "B"
Loko Praha "B"
LOK
-
SK Junior Praha 1960, z.s. "B"
Junior Praha "B"
JNP
Mladší přípravka
H3N 2015/16 (1HP)
út 7.
května
Mladší dorost
D4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍHO DOROSTU
st 8.
května
Mladší dorost
D4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
čt 9.
května
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
so 11.
května
Muži
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3N 2015/16 (1HP)
H3C 2015 (2HP) - ŠMICROVA
ne 12.
května
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3C 2015 (2HP) - ŠMICROVA
po 13.
května
Mladší přípravka
H3C 2015 (2HP) - ŠMICROVA
út 14.
května
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
st 15.
května
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
čt 16.
května
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3C 2015 (2HP) - ŠMICROVA
pá 17.
května
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší přípravka
H3N 2015/16 (1HP)
so 18.
května
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3N 2015/16 (1HP)
H3C 2015 (2HP) - ŠMICROVA
ne 19.
května
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
12:30
FK Loko Praha, z.s. "B"
Loko Praha "B"
LOK
-
Prague Raptors Football Club, z. s.
Prague Raptors
RAP
Mladší přípravka
H3C 2015 (2HP) - ŠMICROVA
st 22.
května
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší přípravka
H3C 2015 (2HP) - ŠMICROVA
pá 24.
května
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
so 25.
května
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
11:00
Sportovní klub Čechie Smíchov
Čechie Smíchov
CSM
-
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Újezd nad Lesy
UNL
Mladší přípravka
ne 26.
května
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3C 2015 (2HP) - ŠMICROVA
po 27.
května
Mladší dorost
D4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍHO DOROSTU
st 29.
května
Mladší přípravka
H3C 2015 (2HP) - ŠMICROVA
čt 30.
května
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3C 2015 (2HP) - ŠMICROVA
pá 31.
května